Teşekkürler değerli dostlar…

  • 0
  • 313
Teşekkürler değerli dostlar…

İftar Etkinliği Değerli Katılımcıları;

‘İstanbul Semtleri’ olarak geleneksel hale getirdiğimiz iftar erkinliklerinden üçüncüsünü 9 Ağustos Perşembe günü siz değerli katılımcıların katılımıyla coşku ve keyif içerisinde boğaz turu ve ney dinletisi eşliğinde teknede gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Bu seneki iftar etkinliğimizde geçen senelere göre çok daha yoğun ilgi ve alaka ile karşılaştık. Kısa süre içerisinde katılım kontenjanımız doldu. Kontenjan dolması sonrasında üzülerek ve sıkılarak geri çevirmek zorunda kaldığımız üyelerimiz ve mazeretleri nedeniyle gelemeyen arkadaşlarımızın da aramızda olamayışı bizleri üzmüştür.

Her etkinlikte olduğu gibi, bu etkinlikte de aramıza yeni arkadaşlar katıldılar. İstanbul ve İstanbul semtlerini tanıma ve yaşamaya yönelik çabalarımız, gerçekleştirdiğimiz her etkinlikte siz katılımcıların ilgi ve teveccühü ile artmaktadır. Paylaştığınız memnuniyet ifadeleri, motivasyonumuzu yükseltmekte, bizleri yeni etkinlikler organize etmeye teşvik etmekte ve şevkimizi arttırmaktadır.

Bu etkinlikte olduğu gibi diğer etkinliklerimizde ve grubumuzun iletişim kanallarında sizleri görmek arzusundayız. İstanbul ve İstanbul semtlerine yönelik paylaşımlar ve etkinlik duyurularımıza www.istanbulsemtleri.com web sitemiz, www.facebook.com/istanbulsemtleri Facebook Sayfamız, www.facebook.com/groups/istanbulsemtleri Facebook Grup panomuz ve  twitter.com/istanbulsemtler Twitter hesabımıza üye olarak ulaşabilir ve takip edebilirsiniz. Bu mecralarda sizlerin paylaşım, katkı ve desteklerini önemsemekteyiz. 

Bu duygu ve düşüncelerimle; etkinlik duyurumuzun başından itibaren emeği geçen, destek veren tüm yönetici ve üye arkadaşlar başta olmak üzere; grubumuza ve etkinliğimize ilgi, alaka göstererek, etkinliğimize katılan siz değerli misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür eder, grubumuz etkinliklerinde tekrar bir arada olma dileklerimizle sevgi ve saygılar sunarız.

NOT: Etkinlik fotoğraflarımızı en kısa süre içerisinde web sitemiz ve Facebook Sayfamızdan sizlerin ilgisine sunacağız.

Rasim Acar
‘İstanbul Semtleri’ Moderatörü
 


Yorumlar

0 yorum var

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Yorum ekle