'İstanbul Semtleri' 3 Yaşında...

  • 0
  • 222
'İstanbul Semtleri' 3 Yaşında...

‘İstanbul Semtleri’ 3 Yaşında…

‘İstanbul Semtleri’ Grubu’nun Değerli Üyeleri,
Değerli İstanbul Aşıkları,
Değerli İstanbullular;

06.04.2009 Tarihinde kurulan grubumuz, bugün üçüncü yaşına girdi. ‘İstanbul Semtleri’ olarak, 3. Yaşında yaklaşık 4000 kişilik bir haberdar kitlesi ile yolumuza devam ediyoruz.

"İstanbul Semtleri" Grubumuz, siz değerli üyelerin katılımı ve gayretleri ile kısa zaman içerisinde aktif bilgi, deneyim ve anıların paylaşıldığı bir İstanbul Dinamiği haline gelmiştir.

İstanbul’u, İstanbul semtlerini tanımak ve yaşamak için 3 yıl önce çıkmış olduğumuz yolda, onlarca etkinlik düzenledik. Her bir etkinliğimizi, bir öncesinden daha keyifli ve katılımcıların beğenisiyle sonuçlandırdık.

2012 Mart Ayı ile birlikte başlamış olduğumuz ‘İstanbul Sohbetleri’ etkinlik dizisinin ilkini Prof. Dr. İlber Ortaylı Hoca ile gerçekleştirdik. İkincisini 13 Nisan Cuma, Saat 19.00’da ‘Şehirlerin Ruhu ve İstanbul’ başlığıyla Prof. Dr. Ersin Nazif Gürdoğan Hocamız ile gerçekleştireceğimiz ‘İstanbul Sohbetleri’ etkinlik dizimizi, her ay farklı bir konukla gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

‘İstanbul Sohbetleri’ etkinliğimize paralel olarak, İstanbul semtlerinde kültür gezileri, değişik sosyal ve kültürel içerikli etkinlikler ile sosyal sorumluluk bilinci ve farkındalık etkinlikleri gerçekleştireceğiz. Etkinliklerimizi web sitemiz, Facebook Sayfamız ve Twitter Hesabımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Kuruluşundan bu yana grubumuzun bugünlere gelmesinde emeği olan; tüm yönetici arkadaşlarıma, gruba üye olan, üye davetinde bulunan, emek veren, katkı sağlayan, izleyen, okuyan, paylaşımda bulunan, siz değerli ’İstanbul Semtleri’ üyesi arkadaşlarıma,
ayrı ayrı teşekkür ederken, ‘İstanbul Semtleri’nde nice senelere hep birlikte erişmek dileğiyle;

Saygı ve sevgilerimi sunarım.
Rasim Acar
‘İstanbul Semtleri’ Moderatörü

www.facebook.com/istanbulsemtleri
www.xing.com/net/pri221814x/istanbulsemtleri/
twitter.com/istanbulsemtler
 


Yorumlar

0 yorum var

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Yorum ekle