'kopru' etiketi ile ilgili sonuçlar...

İstanbul kadına şiddete karşı turuncuya büründü

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Galata Kulesi, Birleşmiş Milletler (BM) tarafından hayata geçirilen "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Birleşin" kampanyası kapsamında turuncu renge büründü.

26 Kasım 2017
FSM’de çalışmalar başlıyor

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Anadolu Yakası İstanbul-Edirne yönünde, ihlalli geçişlerin önlenmesi amacıyla Serbest Geçiş Sistemi tesis edilmesi için yapılacak çalışmalar, 23 Eylül günü başlayacak.

21 Eylül 2017
İstanbul'da köprü çilesi gece yarısı bitiyor

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki onarım sona eriyor. Köprüde bu gece yarısından itibaren tüm şeritler tamamen trafiğe açılacak...

21 Ağustos 2017
İstanbul Trafiğini Rahatlatacak Haber

Yavuz Sultan Selim köprüsünün Kurtköy-Paşaköy bağlantısı 4 Temmuz'da açılacak.

23 Haziran 2017
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden iyi haber

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde 20 Nisan tarihinde başlayan serbest geçiş sistemi kurulum ve mevcut gişelerin kaldırılması çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çalışmaların bu hızla sürmesi halinde inşaatın 15 Temmuz’dan önce bitebileceği belirtildi.

11 Mayıs 2017
İki köprünün geliri üçüncü köprünün ödemesine yetmiyor

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakalarını birleştiren iki köprünün yıllık geliri, geçiş garantisi ile yaptırılan üçüncü köprüyü yapan firmaya yapılan ödemeyi karşılamaya yetmiyor.

21 Nisan 2017
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde serbest geçiş çalışması

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde gişelerin kaldırılmasına yönelik çalışmalar başlatıldı. Yaklaşık 3 ay sürecek çalışmaların 15 Temmuz'da tamamlanması bekleniyor.

20 Nisan 2017
Osmangazi Köprüsü’nden kimse geçmiyor

Günlük 40 bin araç garantisi verilen Osmangazi Köprüsü'nün geçiş rakamları açıklandı. Ocak ayında köprüden geçen araç sayısı günde 12 bin oldu. Vatandaş 2017 yılının ilk 50 günü için köprüye cebinden 225 milyon TL ödeyecek. Ulaştırma Bakanlığı ise zararın ne kadar olduğunun hesaplandığını açıkladı.

6 Mart 2017
Artık ek şerit yok

İstanbul trafiğinin, en yoğun olduğu zamanlarında, köprülerde uygulanan "ek şerit", artık olmayacak. Uzmanlara göre, ek şeritin kaldırılmasıyla birlikte, İstanbul trafiği eski yoğun günlerine geri dönecek.

21 Şubat 2017
Köprü ve otoyol ücretlerine zam yapıldı

İstanbul'daki boğaz köprülerinde geçiş üçretleri artırıldı. Buna göre otomobil geçiş ücreti 7 lira oldu.

2 Ocak 2017