'istanbula yakin tatil yerleri' etiketi ile ilgili sonuçlar...

İDO İstanbul'daki tüm iç hat seferlerini iptal etti

İDO, lodos hedeniyle tüm iç hat seferlerinin iptal edildiğini açıkladı. Şehir Hatları'nın ise Eminönü-Üsküdar seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.

9 Aralık 2017
Elmalı barajı su tutmaya başladı

İSTANBUL'a su sağlayan önemli kaynaklardan biri olan Elmalı Barajı 13 ay süren yenileme çalışmalarının ardından su tutmaya başladı.

30 Kasım 2017
Son dakika: Bakan Özhaseki'den İstanbul depremi ile ilgili önemli açıklama!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul depremi ile ilgili yaptığı konuşmada "İstanbul için, gerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin gerek TBMM’nin hazırladığı raporlar bizi korkutuyor. Bu iki raporda, riskli yapı ve kullanılamayacak hale gelecek konut sayısı 600 bin olarak veriliyor.

29 Kasım 2017
Yetkililer açıkladı! İstanbul tehlike altında mı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) CHP Meclis Üyesi Berke Merter, İstanbul’un üzerinden geçtiği iddia edilen radyasyon bulutları ile ilgili olarak verdiği önergede, İBB Başkanı Mevlüt Uysal’a, “İstanbul için şu an herhangi bir tehlike söz konusu mudur?” sorusunu yöneltti.

29 Kasım 2017
İstanbul kadına şiddete karşı turuncuya büründü

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Galata Kulesi, Birleşmiş Milletler (BM) tarafından hayata geçirilen "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Birleşin" kampanyası kapsamında turuncu renge büründü.

26 Kasım 2017
İstanbul'a yakın tatil yerleri

İstanbul'da yaşayanlar hafta sonları gibi kısa tatillerini değerlendirebilecekleri yerleri araştırıyor.

25 Kasım 2017
YGA Zirvesi tüm dünyadan canlı izlenebilecek

İş dünyası ve akademinin önde gelen isimlerinin katılacağı, inovasyonların ve başarı hikâyelerinin konuşulacağı 16’ncı YGA (Young Guru Academy) Zirvesi, internet sitesi üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

22 Kasım 2017
İstanbul'da rüzgar uçakları pas geçirdi

İstanbul'da olumsuz hava koşullarının yanı sıra rüzgar etkisini artırdı.

20 Kasım 2017
İSMEK öğrencileriyle geri dönüşüm dersi

Beykoz Belediyesi’ni ziyaret eden Beykoz İSMEK Bahçe İşleri Kursu öğrencileri, organik atıkların gübreye dönüştüren Kompost Makinesini inceledi.

18 Kasım 2017
Şile’de “Tohum ve Yerel Ürünler Şenliği” başlıyor

Şile Belediyesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan ‘Şile Tohum ve Yerel Ürünler Şenliği’ 19 Kasım’da gerçekleştirilecek.

17 Kasım 2017