'ibb' etiketi ile ilgili sonuçlar...

İBB’den İstanbul için Gürültü Eylem Planı

İBB açıklamasında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Çevre Koruma Müdürlüğünün, şehirdeki gürültünün önlenmesi ve kontrolü amacıyla kapsamlı bir “Gürültü Eylem Planı” hazırladığı belirtildi.

10 Eylül 2017
Metro İstanbul'dan "yayılarak oturma" uyarısı-İstanbul haberleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu Metro İstanbul, metroda "yayılarak oturma"ları engellemek için sosyal medya hesabından uyarıda bulundu.

17 Temmuz 2017
İBB'den İstanbul'un okullarına 39 bin bisiklet

Bisiklet kullanımının yaygınlaşması ve sağlıklı nesillerin yetişmesi amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen PedalİST projesi kapsamında 39 bin bisikletin 500'ü aşkın okula dağıtım töreni gerçekleştirildi.

25 Mayıs 2017
İBB açıkladı: İstanbul'a 30 yeni proje!

Megakentte yayalaştırılmış alanların artırılması kapsamında son dönemde çalışmalarını artıran İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 30 yeni meydan projesi daha planlıyor...

23 Mayıs 2017
İstanbul'da yeni dönem çağır gelsin itaksi hizmete başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi toplu ulaşım ağını genişletme çalışmalarından sonra, özel ulaşımda da yeni bir hizmeti hayata geçiriyor.

15 Mayıs 2017
İstanbul'da Erguvan zamanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Erguvanı, İstanbullular ile bir kez daha buluşturuyor

10 Mayıs 2017
Kabataş'a yapılacak ‘Martı Projesi’ İstanbul trafiğinin merkezi olacak

Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Transfer Merkezi’nin 2018 yılı sonunda tamamlanacağını belirtildi

8 Mart 2017
AKILLI OTOPARK TABELALARI YAYGINLAŞIYOR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen “Akıllı Otopark Tabelaları” İstanbul'un 15 noktasında hizmet veriyor. Sürücüler, güzergahları üzerindeki otoparkların doluluk bilgilerine Akıllı Otopark Tabelaları sayesinde anında ulaşabiliyorlar.

6 Mart 2017
İstanbul Belediyesi'nden YGS kararı

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinde, 12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavı'nda (YGS), öğrenci ve görevlilerin toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanması teklifi onaylandı.

14 Şubat 2017
Ulaşımda yeni dönem

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin başlatacağı yeni projeyle şehir içi ulaşım kolaylaşacak.

13 Şubat 2017