'festival' etiketi ile ilgili sonuçlar...

Uluslararası Boğaziçi Film Festivali 17 Kasım'da Başlıyor

Bu yıl 5. yaşını kutlayan Uluslararası Boğaziçi Film Festivali, 17 Kasım’da başlıyor.

13 Kasım 2017
Üsküdar Sahaf Festivaline Büyük İlgi

Üsküdar'da düzenlenen 4'üncü Sahaf Festivali, kitapseverlerden yoğun ilgi görüyor. Asırlık kitapların yanı sıra, tarihe tanıklık etmiş dergi, gazete, otobüs bileti, para gibi yazılı ve basılı ürünlerin de yer aldığı festivalde sahaflar satışlardan memnun.

8 Ekim 2017
Kitapseverler sahaf festivaline koştu

Beyoğlu’nun kültür-sanat hayatına kitabın kokusunu ve renklerini katan Beyoğlu Sahaf Festivali, “Kitabını Al Gel” temasıyla başladı.

25 Eylül 2017
İstanbul'da yılın en tatlı festivali başladı.

İSTANBUL'da yılın en tatlı festivali başladı. 5,6 ve 7 Mayıs'ta Küçükçiftlik Park Maçka'da tatlı severleri bekleyen Tatlıfest'e  ilgi ilk günden yoğun oldu. Festivalin sponsorlarından biri olan Suzuki de Vitara modeli ile dikkat çekti.

6 Mayıs 2017
Yılın ilk açıkhava festivali Parkfest

Yılın ilk açıkhava festivali Parkfest

24 Mart 2017
Uluslararası İstanbul Çikolata Festivali Sirkeci Garı'nda yapılacak!

Uluslararası İstanbul Çikolata Festivali tarih ile kültürü medeniyet ile sevgiyi bütünleştiren Sirkeci Garı'na alınarak, 11 ile 14 Şubat arası 4 gün boyunca gerçekleşecek.

13 Şubat 2017
İstanbul Caz Festivali genç cazcıları çağırıyor

İstanbul Caz Festivali genç cazcıları çağırıyor

4 Şubat 2017
4. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali Yarın Başlıyor

4. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali, yarın Slovenyalı yönetmen Ziga Virc'in "Houston, Bir Sorunumuz Var!" filminin gösterimiyle başlayacak.

8 Kasım 2016
İstanbul Çikolata Festivali Başlıyor

Tüm zamanların en tatlı festivali İstanbul Çikolata Festivalinin 30 Ekim 4 Kasım tarihleri arasında Beşiktaş Meydanda gerçekleşmesi için çalışmalar devam ediyor.

16 Ekim 2016
Beyoğlu Altın Eller Festivalinde Heyecan Sürüyor

Beyoğlu Altın Eller Festivali tüm coşkusuyla devam ediyor. Festivale konuk olan geleneksel sanatın usta elleri tel kırma sanatçısı Yasemin Güçkıran ile deri işleme ustası Meyrem Özkaç, ortaya koydukları canlı sahne performansları ile katılımcıların büyük beğenisini topladı.

15 Ekim 2016