'anadolu' etiketi ile ilgili sonuçlar...

Anadolu’nun lezzetleri Beyoğlu’nda sunuluyor

Hasköy sahilde düzenlenen Beyoğlu Yerel Tatlar Festivali’nin konukları Erzincan'lılar ve Erzurum'lular oldu.

17 Haziran 2017
Artık ek şerit yok

İstanbul trafiğinin, en yoğun olduğu zamanlarında, köprülerde uygulanan "ek şerit", artık olmayacak. Uzmanlara göre, ek şeritin kaldırılmasıyla birlikte, İstanbul trafiği eski yoğun günlerine geri dönecek.

21 Şubat 2017
İstanbul’da Ortalama Ev Temizliği Fiyatı Nedir?

Günümüzde ev temizliği, kadının da erkeğin yanında iş hayatına atılmasıyla farklı gelir gruplarına üye kimseler için giderek tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir.

14 Şubat 2017
İstanbul'da kar yağışı ne kadar sürecek?

İstanbul'da dün başlayan karla karışık yağmur sabah saatlerinden itibaren yerini kar yağışı ve fırtınaya bıraktı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İstanbul'da kar yağışı perşembe gününe kadar devam edecek. Perşembe günü ise karla karışık yağmurun etkili olması bekleniyor.

14 Şubat 2017
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakalarında elektrik kesintisi (12 Şubat 2017)

Elektrik dağıtım şirketlerinden yapılan açıklamada 12 Şubat günü İstanbul'un 10 ilçesinde elektrik kesileceğini yapılacağı bildirildi.

11 Şubat 2017
İstanbul'da otopark derdi sona eriyor

En çok kullanılan navigasyon uygulamalarından olan Yandex Navigasyon ve Haritalar, büyük bir soruna deva olacak yenilik getiriyor.

11 Şubat 2017
Atatürk Havalimanı kapanıyor mu?

DEVLET Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Makbule Ocak, 3. havaalanının hizmete açılmasından sonra Atatürk Havaalanı'nın tamamen kapatılmayacağını, yedek meydan olarak ve havacılığın diğer alanları için kullanılacağını açıkladı. Ocak, "Atatürk Havalimanımızda çok ciddi alt ve üst yapı yatı

11 Şubat 2017
İstanbul'un en pahalı durağı hangisi?

REIDIN’in İstanbul Raylı Sistem ve Metrobüs Hatları Konut Değer Haritası’na göre İstanbul’un en pahalı durağı belli oldu

10 Şubat 2017
İstanbul'da elektrik kesintisi

Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre " İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 8 Şubat Çarşamba ve 9 Şubat Perşembe günü planlı yatırım, bakım ve onarım çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek." dendi.

7 Şubat 2017
Yarıyıl tatili bitti, trafik çilesi başladı!

Türkiye’de ara tatilin sona ermesiyle öğrenciler bugün ders başı yaptı. Sabah saatlerinden itibaren servislerin yollara çıkmasıyla İstanbul trafiğinde yoğunluk yaşandı.

6 Şubat 2017